כמעצבת בתים אני משתדלת, לשמש ללקוחותיי את המקום האופטימי, ולהזכיר להם שהניסיון והידע שיש לי כאשת מקצוע, הוא מה שהופך אותי לראויה להתמודד עם כלל העיכובים והמכשולים.

 

אני מאמינה שהבית הוא לא רק ארבע קירות ושישנה חשיבות רבה לעיצוב בית.
בני המשפחה נמצאים שעות רבות בבית, רוב החוויות הטובות והפחות טובות קורות בתוך כותלי הבית, לעיצוב בתים יש חלק משמעותי באנרגיה בבית.
כאשר אדם מתחיל את עיסוקו בעולם המקצועי, בין אם בתחום עיצוב בתים פרטיים ובין אם לא, מגיעים לחיקו מקרים רבים המשמשים לו כבית ספר אחד גדול בתחום בו הוא עוסק.במסגרת תפקידי כמעצבת בתים, תוך כדי עיצוב הבתים השונים נתקלתי רבות בזוגות ואינדיבידואלים מגוונים שנמצאו בתהליכי כניסה לבית חדש.
לצערנו, המציאות בה אנו חיים, יוצרת מכשולים רבים בדרך לכניסה לבית חדש, בפרט כשרוצים השקעה של עיצוב בתים מודרניים באופן איכותי דרושים, תכנית בניה, היתרי בנייה, תכנית חשמל ואינסטלציה, עיכובים ביורוקרטים, עיכובים בעקבות בעלי מקצוע, ועוד שלל "תחומים משלימים".

תהליך עיצוב בתים פרטיים

במסגרת עיצוב הבתים הפרטיים אני משתדלת לשמש ללקוחותיי את המקום האופטימי ולהזכיר להם שהניסיון והידע שיש לי כאשת מקצוע, הוא מה שהופך אותי לראויה להתמודד עם כלל העיכובים והמכשולים שהזכרתי קודם.
מעבר לכך, מי שרוכש בית פרטי, רוצה בוודאי שהוא יהיה יפה, מותאם לצרכיו, מעוצב בצורה ייחודית ובסגנון שאהוב עליו, עיצוב בתים מודרניים הוא תחום שדורש הרבה ידע מקצועי ולכן חשוב מאד לבצע אותו על ידי מעצבת בתים מקצועית בעלת ניסיון מוכח בעיצוב בית.

לירז מתמחה בעיצוב בתים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר, כמעצבת פנים מקצועית, לירז מציעה לכם מגוון חבילות לעיצוב בית משתלמות במיוחד לכל חלקי הבית, כדי שתוכלו להתאים את הצורך הספציפי שלכם לחבילה משתלמת מבלי "לתפור" לכם עסקאות שאינכם צריכים.
עיצוב בתים הוא תהליך אשר דורש תכנון ומחשבה רבה, הן פרקטית והן יצירתית.
כאשר רוכשים או בונים בית פרטי, חשוב לתכנן את החלק הפנימי שלו כך שיתאים לצרכים של הדיירים שעתידים לגור בו.

שלבים לעיצוב בתים

השלב הראשון יתבטא בעיקר במיקומים:

היכן ימוקם המטבח? היכן האמבטיה וחדרי השירותים? מה יהיה הגודל של כל חדר?
היכן ימוקמו נקודות החשמל של הבית? האם יהיו פרוזדורים? וכן הלאה.

השלב השני הוא העיצוב המראה החיצוני של הבית:

כלומר המראה החיצוני שלו–באיזה צבע נצבע את הקירות?, באיזה ריצוף ירוצף כל חדר?, איזה סוג מטבח נתאים לעיצוב בית? וכן הלאה.
עיצוב בתים פרטיים צריך להיעשות על פי הצרכים האישיים של המתגוררים בבית ועל פי הטעם האישי שלהם והסגנון העיצובי שלהם, יש שיעדיפו סגנון כפרי, ואחרים יעדיפו עיצוב בית מודרני, יש שאוהבים עיצוב בית בשילוב צבעים בהירים ואחרים מעדיפים צבעים כהים ונועזים, וכן הלאה.

אם גם אתם רוצים להגשים את החלום לבית מעוצב, התקשרו עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות 077-2308775
לירז חזן – מעצבת בתים.

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם