כי מגיע לילד שלכם את הטוב ביותר!

עיצוב חדרי ילדים – מתחשק להיות ילד!

כשרואים עיצובים של חדרי ילדים מרשימים ומיוחדים, מתחשק פשוט לחזור לילדות ולהעביר אותם מחדש בחדר מעוצב, לחזור לילדות אי אפשר, אך לפחות אפשר לפנק קצת את ילדנו.
אבא ואמא יקרים, חדר מעוצב לילד היא מתנה נפלאה, הקניית תחושת חום ואהבה עוטפת, הרגשת שייכות כפי שבמילים לא ניתן לומר אף פעם. אז, איך עושים את זה נכון? איך גורמים לילד להרגיש הכי בבית בחדר השינה שלו?

ראשית, עיצוב חדרי ילדים אינו רק עיצוב פנים חדרי שינה, עם הזמן הילד יגדל ולחדר יתווסף מחשב ואף טלוויזיה בחלק מהבתים. החדר יהפוך לחמ"ל האישי שלו, שם הוא יתעורר ושם ילך לישון, אך שם גם יבלה עם החברים והאחים שלו במשחקי קופסא או משחקי מחשב. לכן, הדבר החשוב ביותר לפני שמתחילים לעבוד על עיצוב החדר הוא קודם כל לנתח את אופי הילד. מה התחביבים שלו, מה הוא אוהב לעשות, האם הוא מסודר או שצריך למצוא לו פתרונות אחסון קלים מהרגיל, האם הוא אוהב כדורסל  או בלט, מוזיקה או אופניים. אחרי שגיבשנו את הצרכים של הילד ואת הרצונות והחלומות שלו ניתן להתחיל בעיצוב החדר.
עיצוב פנים חדרי ילדים תלוי כמובן גם בגודלו והאם ישנם מספר ילדים החולקים את החדר, במידה וכן ניתן להקנות לכל אחד מהם הרגשה של שטח פרטי באמצעות משחקי צבע ואלמנטים ייחודיים שיבלטו כל אחד במתחם האישי שלו.
כמובן לא חייבים תמיד לקנות הכול חדש, באמצעות רעיונות פשוטים ניתן לשדרג רהיטים קיימים, לצבוע, לרפד ולתלות אלמנטים שיעצימו את החדר מאוד כמעט ללא הוצאה כספית.

לירז חזן – מעצבת פנים חדרי ילדים קסומים

בתור מעצבת פנים החלל שאליו אני הכי מחוברת זה חדר הילדים, אין יותר כיף מלהגשים את חלומם של הילדים ולראות את הבעת הפנים ברגע שהם נכנסים לחדר לראשונה.

כמעצבת פנים אכין לכל חדר ובית מס' תכניות חשובות ע"פ הזמנה:

  • תוכנית נגרות – אילו מיטות יש לקנות, שידות, ארונות, שולחנות, מיקומים וגדלים.
  • תוכנית גבס – יצירת נישות גבס, ספריות, הנמכת תיקרה ליצירה אווירה, עיצוב במות למיטה וכו'.
  • תוכנית חשמל – תוכנית הכנה לחשמלאי היכן למקם שקעים, תאורה, נק' אינטרנט וטלוויזיה על מנת שנוכל ליישם את כל התכניות עם מחשבה לעתיד המשתנה.
  • תוכנית הום סטיילינג – כיצד לעצב את החדר באלו צבעים לצבוע והיכן, בחירת בדים, בחירת קישוטים, מדבקות קיר, ווילונות, מנורות וכו'.
    שירותים עיצוב פנים נוספים שלירז מעניקה: עיצוב בתים פרטיים, עיצוב חדרי רחצה, עיצוב מטבחים
    ועוד..

אם גם אתם רוצים שאעצב לילד שלכם את חדר חלומותיו צרו קשר 077-2308775
לירז חזן עיצוב חדרי ילדים ייחודי.

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם