עיצוב משרדים בהתאמה אישית

כיצד יכולה מעצבת משרדים להשפיע על הצלחת העסק שלכם ומהם השיקולים המובילים בתכנון העיצוב?
מעת לעת עולים תהיות לגבי היתרון של שירותי עיצוב פנים. ואכן בעבר עיצוב משרדים היה שירות נצרך בעיקר בקרב חברות גדולות וארגונים מוכרים, אך כיום עולה הביקוש לשירותיה של מעצבת המשרדים גם במשרדים בינוניים וקטנים והסיבה לכך מורכבת ממספר גורמים.

מה החשיבות של עיצוב המשרד?

מנהלים ואנשי עסקים רבים פועלים מתוך נקודת מוצא שאיכות המוצר שהם מוכרים והשירות המקצועי שהם מעניקים ללקוחות, הם הגורמים להצלחת העסק. אלו נקודות נכונות אך לא הבלעדיות. גם לחזות המשרד יש השפעה רבה הן על הלקוחות והן על משקיעים ואנשי עסקים המגיעים אליכם לפגישות או לשיתופי פעולה. תכנון חזות המשרד ועיצוב הפנים שלו, הם כלי אפקטיבי ובעל עצמה רבה, היכול לעזור לכם ליצור תדמית של עסק מקצועי ורציני, ולשדר הצלחה עוד לפני שפוגשים את הנציג הראשון מטעמכם.

מעבר לתדמית שתוקרן מחזות המשרד ועיצוב הפנים שלו, יש מטרה נוספת והיא שביעות הרצון של צוות העובדים. תכנון החלל והתאמתו לאופי העבודה היומיומי יוביל לכך שהעובדים יוכלו לבצע את המטלות השונות הנדרשות מהם בצורה אפקטיבית, מהירה ונוחה יותר. כשהעובדים שלכם יודעים שהשקעתם חשיבה והקציתם תקציב לטובת תכנון עמדות עבודה ותנאים סביבתיים שיקלו עליהם, התוצאה היא עלייה בתפוקת העבודה וצוות עובדים מרוצה ומסור.
כשהמראה החיצוני הוא נעים לעין, ויש חשיבה על הפרטים הקטנים, המשרד יכול להגביר את המוטיבציה בקרב העובדים, למשוך אליכם לקוחות, ובמקביל להשפיע לטובה גם על קולגות ואנשי עסקים אשר יגיעו אליכם לפגישות במטרה לבחון שיתופי פעולה עתידיים. השקעה ראשונית בתכנון ועיצוב המשרד, תניב לכם רווחים לטווח הרחוק ותהפוך את המשרד למקום עבודה פורה ומעורר השראה.

תפקידה של מעצבת משרדים

עיצוב משרדים אינו משימה פשוטה. מעצבת משרדים מקצועית צריכה לדעת איך לתכנן את סביבת העבודה כך שתהיה נוחה ותשרת היטב הן את העובדים והן את הלקוחות, ומצד שני חשוב שהעיצוב יישא בתוכו אמירה ייחודית שתסמל את יתרונות העסק על פני המתחרים. עיצוב אטרקטיבי חייב להיות גם נעים לעין, ולא מוגזם, אחרת התחושה תהיה מסחררת ותפריע לריכוז. כמו כן, העיצוב עצמו יכול להיעשות כבר בשלבי תכנון המשרד או כשהמשרד כבר קיים ועומד ויש צורך בשיפוצים כדי לשנות את מראהו. כך או כך, מעצבת הפנים חייבת לדעת כיצד לחבר בין הנקודות השונות והפרטים הקטנים, כדי ליצור תמונה אחידה ושלמה. לירז חזן היא מעצבת משרדים, בעלת וותק רב בתחום,  הבונה תכנית עיצוב בהתאמה אישית לאופי העסק, התקציב והנתונים הקיימים בשטח. כבר בפגישת הייעוץ תוכלו להתרשם משאילת השאלות המדויקות והגדרת הצרכים הייחודים של המשרד, לצד הצעת פתרונות עיצוב שייצרו מראה הרמוני ונעים לעין, שישרת היטב את המטרות שלכם.

תוכלו לבחור מבין חבילות העיצוב השונות, המגיעות במחירים שונים וכוללות בין היתר בחירת ריהוט שישרת היטב את מטרות העסק ואת כל העבודות הרלבנטיות לצורך עיצוב המשרד, כולל עבודות נגרות, גבס ותאורה. לירז חזן, מעצבת פנים איכותית ומקצועית, מעמידה רף גבוה בכל הקשור לעיצוב משרדים בהתאמה אישית ובליווי של הלקוח לכל אורך הדרך.

ליצירת מראה הרמוני ויצירת סביבת עבודה נוחה, אתם מוזמנים להתקשר ונשמח לתאם עבורכם פגישת ייעוץ עם לירז חזן.

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם