לירז חזן מעצבת פנים

אני מעצבת פנים המעניקה ייעוץ לתכנון פנים הבית במרכז, בעלת ניסיון של שנים רבות בכל הקשור לתכנון, ליווי, עיצוב פנים וייעוץ באדריכלות של דירות יוקרה, בתים פרטיים, בתים קטנים, משרדים, דירות קבלן על הנייר ובתי עסק.

בעת פרויקט ייעוץ בתכנון פנים ועיצוב פנים, המטרה העומדת לנגד עיניי היא הפקת המקסימום מהחלל הקיים, תשומת לב מלאה תוך כדי התעמקות בפרטים הקטנים ביותר, כמו הבנת הצרכים המשפחתיים והחברתיים של הלקוח וכל זאת תוך כדי עמידה בתקציב המוגדר מראש. מחקרים רבים מראים קשר הדוק בין עיצוב פנים הרמוני לאווירה השוררת בביתכם.

הדמיות תלת מימד

בנוסף, אני מתמחה בתחומים של הדמיות תלת מימד והדמיות עיצוב פנים.

"אבל חשבתי ש…."
"על הדף זה היה נראה אחרת…"
האם אתם בטוחים שאתם יודעים איך יראה הבית שתכננתם?
רגע לפני שאתם מגישים תכניות בנייה להיתר/שיפוץ או דירת קבלן – כשמתחילים בבנייה בפועל חשוב שתעבירו את התכניות "על הנייר" לעולם האמיתי באמצעות הדמיה ממוחשבת.
הדמיות תלת מימד כמו הדמיות פנים תספק לכם מראה מוחשי יותר של הבית.
אם הדמיות עיצוב פנים תוכלו להציב את הסלון שלכם, לבדוק אפשרויות העמדה של ריהוט, לראות האם המטבח והסלון קרובים מידי והאם לא הגזמנו עם חדר הארונות.

לבחירתכם מבחר חבילות מגוונות בהתאם לצרכיכם.

בחירה במעצבת פנים מקצועית

בשביל איש מקצוע איכותי ומקצועי, עליכם להשתמש בשרותיה של מעצבת פנים שהיא גם מתמחה בתכנון פנים ההבית, אשר שרותיה יאפשרו יצירת סביבת מגורים אופטימלית בהתאמה אישית לצרכים ולרצונות שלכם. עיצוב פנים ותכנון פנים הבית מתבצעים בעת שיפוץ דירה או בניית בית חדש.
היתרון הגדול ביותר של מעצבת פנים הוא יכולת הבנת הצרכים הכוללים שלכם, הטעם שלכם, היכולות הכלכליות שלכם והניסיון של המעצבת מול גורמים נוספים המשפיעים על עיצוב פנים וייעוץ בתכנון פנים הבית. עיצוב פנים במרכז דורש ממעצבת הפנים לתכנן את המבנה בהתאם לצרכיי הלקוח בניצול המקסימלי של החלל המיועד והלקוח יקבל המחשה בתלת מימד בכדי להבין את התכנון של בית חלומותיו ולהיות שלם עם כל ההחלטות.
מתוקף תפקידי הוא לקבל את עמדות לקוחותיי ולא ללחוץ יתר על המידה מאחר ולכל לקוח יש ראייה שונה לגמרי, רצונות שונים וחלומות שונים, אני נמצאת כאן לשירותכם כדי להגיע להבנה והסכמה לכל ההחלטות שאתם מעוניינים לקבל מהמבנה המיועד בשיתוף פעולה ביחד כצוות בכדי להבין ולהגשים את בית חלומותיכם – עיצוב פנים במרכז – לירז חזן.

תהליך העבודה

מפגש בריף והיכרות

תכנון וגיבוש קונספט

ליווי התהליך

הלבשת הפרוייקט