אילו שיקולים נלקחים בחשבון בעיצוב פנים למשרדים וכיצד מעצבת פנים תוכל לסייע לכם בתכנון ועיצוב נכונים?

לחזות המשרד כלפי חוץ והעיצוב מבפנים, יש השפעה רבה על הצלחת העסק. משרדים שתוכננו על ידי מעצב פנים מקצועי, יכולים להשפיע במידה רבה על תדמית העסק, תפוקת עבודה גבוהה ושביעות הרצון של הלקוחות. לכן, עיצוב פנים עבור משרדים כבר מזמן אינו מותרות, אלא צורך לכל עסק המעוניין למקסם את היתרונות של החלל העומד לרשותו כדי ליצור תדמית מצליחה, רווחית ומקצועית.

על שיקולים מרכזיים בתחום עיצוב פנים למשרדים

מעצבת פנים המקבלת לידיה משימה של תכנון משרדים ועיצובם, תשב אתכם לפגישת ייעוץ בה היא תדע לשאול את השאלות המדויקות כדי לקבל תמונה מלאה של צרכי המשרד ומאפייניו הייחודיים של העסק שלכם. לאחר מכן, היא תבנה עבורכם תכנית עיצוב מותאמת אישית, הלוקחת בחשבון את השיקולים הרלבנטיים כדי שהמשרד יהיה גם פונקציונאלי וגם נעים לעין.

הדוגמה הטובה ביותר היא בחירה של חומרי הגלם. אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר לעיצוב בתים ומשרדים זהו הגבס. הגבס משמש גם כפתרון עיצוב רב רושם לאחסון, הסתרה ותאורה, וגם כמענה פונקציונאלי וחסכוני, אך כדי למצות את היתרונות של הגבס חשוב לדעת היכן יכולה לשרת אותנו הנמכת תקרה, בנייה של קיר גבס או נישות אחסון ונוי ברחבי המשרד. הגבס משמש גם בבתים רבים, אך כשמעצבים משרד יש שיקולים אחרים הקשורים לחסכון בהוצאות על תאורה ולמציאת פתרונות פרקטיים ועמידים. מלבד הסתרה של חוטי החשמל, חשוב לתכנן פתחים לחוטים ולגופי התאורה, ולדעת איך למקם את התאורה כדי לקבל אפקט מקסימלי שייתן מענה מתאים לאופי הפעילות במשרד.

תחום נוסף הוא עניין התאורה. בחלק מן המשרדים יש שעות עבודה מוגדרות ולאחריהן האורות כבים והמשרד ננעל, בעוד שבמשרדים אחרים יכול להיות צורך בשעות רבות ולעתים אף בפעילות שוטפת לאורך כל היממה. התאמת התאורה צריכה לענות על הצורך הספציפי של כל משרד ומשרד, כאשר השיקולים צריכים להיות בחירה של תאורה חסכונית ונוחה לתפעול, שגם אינה מצריכה תחזוקה או החלפה בתדירות גבוהה. כאן חשוב להתייחס לכניסה של תאורת הלד בשנים האחרונות, היכולה גם להשתלב עם פתרונות הגבס השונים וגם לשמש לזמן רב ללא צורך בתיקונים או החלפות. נורות כאלו יכולות להשפיע על האווירה במשרד ועל עיצובו וגם לחסוך למעסיקים כסף רב על החלפת נורות והעסקת אנשי מקצוע לצורך המשימה.

אך השיקול העומד מעל הכל הוא חלוקת החלל וקבלת ההחלטה היכן תהיה כל עמדה והיכן יוצב כל פריט ורהיט, מתוך ראיית התמונה השלמה. לשם כך חשוב לפנות למעצבת המתמחה בעיצוב פנים למשרדים, שתדע להתייחס לפרטים הקטנים ולראות מראש כיצד הם ישתלבו בתמונה הכוללת. לירז חזן היא מעצבת פנים ומביאה איתה ידע רב וניסיון, שנרכשו בעבודה מול לקוחות עסקיים רבים.

עיצוב בסטנדרט גבוה וחדשני, עמידה במסגרת תקציב ולוח זמנים שנקבעו מראש, והתאמה של תכניות העיצוב לצרכי הלקוח, הם המוטו של לירז חזן, ואלו לצד הניסיון הרב, המקצועיות והיחס האישי, הופכים את השירות של לירז חזן למתאים ביותר למה שאתם מחפשים.

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם