עבור עיצוב בתים חלפו הימים בהם היעזרות בשירותיה של מעצבת פנים הייתה פריווילגיה שרק מעטם יכלו להרשות לעצמם. כיום, יותר מאי פעם, ישנה מודעות רבה מאד לעיצוב, גם כשמדובר בבית הפרטי שלנו. אחרי הכל, אנחנו חיים בו, אנחנו מבלים בו שעות על גבי שעות מדי יום ביומו, ולגמרי לגיטימי לראות שייראה טיפ-טופ. מעבר לזה. בית הוא גם מקום בו אנחנו מארחים. חברים, משפחה, לפעמים אפילו לקוחות שבאים אלינו. אפשר להגיד שהבית מהווה תעודת זהות שלנו.

עיצוב בתים – לא מתביישים לרצות את הטוב ביותר

לכל הסיבות שלנו לשאוף לבית המושלם, בשנים האחרונות נוספה עוד סיבה משמעותית ביותר – הרשתות החברתיות. לגמרי לגיטימי לרצות שהבית יהיה מוכן ומזומן לצילום לפייסבוק ולאינסטגרם בכל רגע נתון, שייראה טוב, אופנתי, מלא שיק וטעם טוב, מסודר ופוטוגני. לסיכום, בית מושלם הוא בגדר רצון לגיטימי לחלוטין, ומכאן, עיצוב פנים בתים נהיה תחום מבוקש ביותר. אנשים רבים מבינים שעם כל הכבוד לטעם שלהם ולהשראות שלהם, מדובר במשימה שגדולה עליהם, ולוקחים איש מקצוע.

מעצבת פנים היא אשת מקצוע שבשבילה עיצוב ואסתטיקה הם דרך חיים. לא עוד ליקוט של פריט מפה או פריט משם, עלא מבט מלמעלה, מבט על המאקרו, הליכה על פי מתווה מסודר, תכנית, השראה, לוח השראה אפילו, שיחד יוצרים איזו תכנית מגובשת שלפיה הולכים.

עיצוב בתים מגיע על פי הרצונות והבקשות של הלקוח, כמובן, אבל פעמים רבות מתגלה שהלקוח זקוק ליד מכוונת. אולי אפילו לפוש קטן, כזה שיוציא אותו מאזור הנוחות ויעניק לבית שלו מראה מפתיע ומלא שיק אפילו יותר. סגנון קצת אחר בבחירת הריהוט, אריחים או סקאלת הצבעים, למשל, הן דוגמאות טובות. בין אם הלקוח רוצה עיצוב בתים מודרניים, בין אם הוא מעוניין בלוק הקלאסי – יש יד מכוונת שעוזרת לו ומדייקת אותו – היא לירז חזן מעצבת פנים.

מוזמנים לסמוך על המומחית לעיצוב

עיצוב בתים פרטיים היא לא משימה של מה בכך. אמנם כל אחד יכול לעצב את הבית שלו, להתייצב בחנות ולרכוש את המוצרים, אבל הוא לאו דווקא פועל על פי תכנית. הוא לוקח מפה ומשם, ומקווה שהכל יתגבש לכדי תמונה אחת. אם אתם באמת שואפים להרמוניה, באמת שואפים לבית שנראה כמו בית של אינסטגרמר עתיר לייקים, אתם זקוקים לפיקוח, יד מכוונת שבאמת מבינה עניין ולמדה את המקצוע.

לירז חזן מעצבת פנים עונה לקריטריונים. בזכות ראייה עיצובית מרשימה (עניין אינטואיטיבי, אבל גם מבוסס למידה וניסיון), הרבה התנסות בשטח וכמובן פידבק מהלקוחות לאורך השנים, לירז בנתה לה רקורד מקצועי מרשים, וכעת, תוכלו ליהנות מכל הטוב הזה גם בבית שלכם. אז אם אתם לקראת מעבר דירה או לקראת שיפוץ מסיבי, למה שלא תפרגנו את זה לבית שלכם? 

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם