עם ניסיון של מעל 12 שנים בתחום עיצוב בתים מודרניים, יש לי את כל הכלים להגשים לכם את החלום לעיצוב בית מודרני, כזה שלא תרצו לצאת ממנו.

עיצוב בית מודרני מתאפיין באלמנטים המאפיינים את תקופתנו, להבדיל מסגנונות אחרים ושונים, אנו ניצמד לסטנדרט מרכזי וממנו "נגלוש" ימינה ושמאלה כדי לסקרן את העין.
רוב העיצובים המוצעים כיום הם בסגנון מודרני, אך לעתים ניתן למצוא את השילובים בין עיצוב בית מודרני לסגנונות שונים אחרים, מה שיוצר עיצוב מסקרן ומעורר השראה וגורף מחמאות.
דוגמה לעיצוב בתים מודרנים תוכלו לראות בתמונות הבאות.

תהליך עיצוב בתים מודרניים

התהליך של העיצוב יכלול מספר שלבים והיבטים שכולם מובילים למטרה הסופית של עיצוב מוצלח ומתאים לצרכי הלקוחות.

שלב ראשון – אפיון צרכים

ראשית יש לאפיין בצורה מדויקת את הצרכים של הלקוח. מה הוא רוצה להשיג לאחר סיום העיצוב? כמה בני בית עתידים להתגורר במקום? מהם הצרכים המסוימים של בני משפחה זו? אילו הרגלים יש למשפחה זו? עיצוב בתים מודרניים יחתור לספק מענה מותאם אישית לצרכי המשפחה כדי לספק להם את הבית הנוח והמותאם להם בהתאם להרגלי החיים שלהם.

שלב שני – נתוני השטח

בד בבד יש לבחון היטב את הנתונים של הבית ולנהל את התהליך בהתאם לכך. כיוון שמספר המטרים ונתוני השטח כמו כיווני אוויר וכן הלאה משפיעים בצורה ישירה על קבלת ההחלטות. מדידת הדירה וסימון כל חלון או דלת יהוו חלק משמעותי מהתהליך כולו. מסיבה זו חשוב מאוד לבצע שלב זה בדיוק רב.

שלב שלישי – סקיצות ואפשרויות שונות

לאחר שלבים אלו עוברים לשלב הבא שהוא כולל שרטוט של סקיצות שונות בהן הלקוח מקבל אופציות שונות לעיצוב הבית שלו בסגנון מודרני. בכל סקיצה יוכל הלקוח להתרשם מאפשרות מגוונת שיש בה יתרונות לצד חסרונות. המטרה היא כמובן למצוא את האופציה הטובה ביותר שמספקת מענה מתאים לצורך ויש בה מעלות יותר מחסרונות.

שלב רביעי – בחירת חומרי הגלם

לאחר שקבלנו את ההחלטה וברור מהו העיצוב הנכון למקרה הספציפי ניתן לעבור הלאה לשלב של בחירת חומרי הגלם. יש לדעת כי בתחום עיצוב בתים מודרניים ניתן לעשות שימוש במגוון חומרי גלם, כאשר שילוב של חומרים שונים זה לצד זה הם בהחלט אפשריים והם מהווים כלי בעל משמעות רבה.

שלב חמישי – צבעים ואלמנטים

שלב הגימור הוא שלב בעל משמעות רבה וחשיבות מכרעת. כיוון ששלב זה הוא שמשפיע על המראה ועל הרושם שהבית יוצר. בשלב זה ייבחרו הצבעים הדומיננטיים שיהיו נוכחים בבית, כמו כן ייבחרו האלמנטים הנכונים שישכנו זה לצד זה בכפיפה אחת. ניתן לשלב חומרים מתכתיים לצד טקסטיל ומוצרי נגרות עכשוויים. גם לגופי התאורה יש תפקיד מרכזי בכל מה שקשור למראה של הבית. 

עיצוב מוצלח הוא עיצוב שמשקלל את הנתונים כולם וחותר להשיג תוצאה נהדרת!

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם