ההבנה כי לכל עסק יש מאפיינים שונים וצרכים אחרים, היא המפתח לתכנון משרדים מקצועי ומוצלח.
תכנון המשרדים היא משימה מורכבת המחייבת מעורבות של אנשי מקצוע, שיבצעו את התכנון ושרטוט התכניות בהתאם לצרכים השונים של כל עסק. לשם כך יש צורך בפגישת ייעוץ והכרות, במהלכה מעצבת הפנים לומדת על אופי העסק ואופן ההתנהלות השוטף שלו, ולאחר מכן יש תהליך חשיבה שמטרתו להתאים את הפתרונות הטובים ביותר במסגרת הזמנים, התקציב והנתונים הקיימים בשטח.

שיקולים מובילים בתכנון משרדים

מה שהופך את תכנון המשרד למשימה מורכבת זו בעיקר העובדה שכל עסק שונה מהשני, גם כאשר מדובר בעסקים מאותו תחום או מתחומים משיקים. תפקידה של מעצבת הפנים הוא להגדיר יחד עם הלקוח את הצרכים של העסק ולבנות תכנית שתיתן מענה לצרכים ייחודיים אלו.

לשם ההמחשה, תכנון משרדים לבנקים המקבלים לקוחות ברוב שעות הפעילות, שונה באופן מהותי מתכנון חנות או משרד שאינו מקבל כלל קהל, אך יש בו ישיבות עסקיות, פגישות ועבודה רבה מול מחשב. במקום כמו בנק יש צורך להתייחס לעמדות קבלת הלקוחות ותכנון פינת המתנה מתאימה. בחנויות חשוב לתכנן פתרונות אחסון ותצוגה, לצד עמדת מכירה ראשית, ובמשרדים אחרים יש לקחת בחשבון תאורה המתאימה לשעות עבודה רבות מול מחשב ותכנון חדר ישיבות מתאים לקיומן של פגישות עסקיות.

כלומר, יש לקחת בחשבון תכנון שיתאים לאנשים המגיעים מחוץ למשרד ולאנשים השוהים בתוך המשרד, ואלו רק חלק מהשיקולים שיש לקחת בחשבון בתכנון משרד. לצד שיקולים אלו יש לבדוק מה הצורך הייחודי של כל מקום ומקום. במקומות מסוימים יש צורך בתכנון חדר אוכל או מטבחון, במשרדים אחרים יש צורך בתכנון דלפק קבלה שיהווה כניסה למשרד ומוקד מידע וכמובן משרדים קטנים או תאי עבודה מותאמים לעובדים.  זו הנקודה בה לירז חזן נכנסת לתמונה.

תפקידה של מעצבת פנים בתכנון המשרד

לירז חזן מתמחה בתכנון וגם עיצוב פנים למשרדים, והיא מרכיבה את תכנית המשרד בהתאמה אישית לכל עסק ומשרד. תכנית זו לוקחת בחשבון היכן יונח כל פריט ופריט עוד לפני שמגיעים לשלב העיצוב, מתוך הבנה שהפרטים הקטנים יוצרים את התמונה הגדולה והם אלו שיקבעו את ההבדל בין משרד המשדר תדמית מקצועית ומצליחה, לבין משרד בנאלי וחסר ייחוד.

כאשר המשרד מתוכנן בצורה כזו שמנצלת את השטח באופן מקסימלי, וחלוקת החלל תואמת לאופן הפעילות היומיומי, העובדים זוכים במרחב נוח ופונקציונאלי, המאפשר להם לבצע את עבודתם בצורה טובה יותר ועל ידי כך מעלים גם את תפוקת העבודה.

הראייה המרחבית, הידע המקצועי הרב, הוותק והיחס האישי לכל לקוח, הם רק חלק מהיתרונות של בחירה בלירז חזן לתכנון המשרד שלכם. יתרון נוסף וחשוב מאין כמוהו, זו העובדה שלצד תכנון משרדים, לירז חזן מתמחה גם בעיצוב פנים והיא תוכל לשלב בין השניים וליצור עבורכם משרד מתוכנן ומעוצב ברמה גבוהה, שתיצור בדיוק את התדמית שאתם רוצים לשדר הן כלפי צוות העובדים שלכם והן כלפי אנשים המגיעים מבחוץ.

תכנון נכון של המשרד הוא המפתח להצלחת העסק ולהגדלה של תפוקת העבודה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם המשרד של לירז חזן, ונתאם לכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם