מגוון עבודות גבס ברמה הגבוהה ביותר

גבס הוא חומר שמשמש הרבה מאד בבנייה. הסיבות הפרקטיות לכך רבות, כמו העמידות שלו, הבידוד שלו מחום ומרעש, ועוד. אך ישנה סיבה נוספת ומשמעותית מאד – הגבס קל מאד לעיבוד, וניתן ליצור ממנו עיצובים מרהיבים כמו עיצוב תאורה בגבס, נישות של גבס ועוד. באמצעות עיצובים בגבס, אפשר להפוך כל דירה פשוטה לארמון פאר, עם עיצובים ייחודיים, פיתוחים ועוד. לירז חזן מציעה לכם חבילת גבס מורחבת, עם מגוון אפשרויות של עיצובים בגבס, ברמה גבוהה במיוחד.

עיצובים בגבס

עיצובים בגבס הם דרך נפלאה ליצור עיצובים יוקרתיים ויפהפיים, בכל חלקי הבית. עיצובים בגבס מתאימים לכל חלקי הבית – לסלון, למטבח, חדרי שינה , חדרי ילדים וכן הלאה. עיצובים בגבס יכולים לכלול קירות גבס מעוצבים עם נישות, למשל, או דוגמאות ייחודיות; עמודי גבס עם פיתוחים המותאמים לסגנון של התקרה; תקרות גבס מעוצבות, שבהן ניתן לשלב תאורה ייחודית, מיזוג אוויר נסתר וכדומה; ארונות גבס המשמשים לספרים, לנוי, כוויטרינה ועוד; ועוד מגוון רעיונות ועיצובים שהמשותף לכולם הוא הגבס. כאמור, הגבס נוח מאד לעבודה – הוא יציב וחזק, ועם זאת גמיש ונוח לעיבוד. עם גבס אפשר ליצור מגוון סוגים וסגנונות של עיצובים, ולהפוך את הבית ליפה במיוחד. כמובן, כדי לעשות שימוש בעיצובים בגבס, חשוב לתכנן מראש היכן ימוקמו קירות או תקרות מגבס, לתכנן את המיקום, הזווית, העיצוב וכל שאר הפרטים הקשורים לגבס. עיצובים בגבס, כאמור, משלבים פעמים רבות גם גופי תאורה מעוצבים ויוקרתיים, ולעיתים ניתן להשתמש בתקרת גבס מעוצבת כמסתור לתעלות מזגן, ללא ספק בעידן המודרני השימוש בגבס צובר תאוצה וניתן לראות מעצבי פנים במרכז מעצבים משרדים באופן הזה.

הנמכות תקרה בגבס

הנמכות תקרה בגבס הן דרך נפלאה ליצור עיצובים מרהיבים של תקרת הבית. הנמכות תקרה בגבס נעשות בדרך כלל בגלל צרכים פרקטיים, כמו צורך בבידוד, צורך בתאורה מסוג מסוים, מקום מסתור למזגן וכדומה. אך הפתרון של הנמכות תקרה בגבס מאפשר ליצור מן הצורך הזה עיצובים מרשימים, אשר יוצרים בבית מראה יוקרתי במיוחד. לירז חזן מסייעת לכם לתכנן את העיצובים הללו, וליצור תקרות גבס מרהיבות במיוחד.
ישנם אנשים אשר יוצרים הנמכות תקרה בגבס גם לצרכים עיצובים בלבד, ללא צורך פרקטי כלשהו. הנמכות תקרה בגבס הן צורת ההנמכה היעילה ביותר שניתן ליצור בבית. לגבס ישנם יתרונות רבים, אשר הופכים אותו למתאים במיוחד למטרה זו. ראשית, הגבס הוא חומר חזק ויציב מאד, כך שהוא יוצר תקרה חזקה, יציבה ועמידה, גם אם הוא מכיל בתוכו צנרת, תעלות מזגן וכדומה. שנית. לגבס יש תכונות מבודדות – הוא מבודד מחום, קור וחשמל, כך שהוא מתאים במיוחד ליצירה של תעלות מתאימות לחוטי חשמל, והוא מבודד מרעש, מה שהופך אותו לתקרה אקוסטית מושלמת ומבודדת מכל סוגי הרעשים. בנוסף, קל מאד לעבוד עם הגבס, וניתן לעצב אותו בקלות לצורות מגוונות ומעניינות, כך שכל הנמכות תקרה בגבס הופכות להיות תקרות יפות ומעוצבות, במינימום מאמץ והשקעה. הנמכות תקרה מגבס מצוינות ליצירת תאורה שקועה או מוסתרת, לשילובי תאורה מגוונים וליצירת עיצובים מרהיבים לתקרה.

הנמכות בגבס למיזוג אוויר

עבודות גבס בבית הן נפוצות במיוחד, בזכות היתרונות הרבים שלהן. אחת מעבודות הגבס הנפוצות ביותר, הן בבתים פרטיים והן במשרדים, חנויות, מכונים וכל מקום דומה אחר, היא הנמכות בגבס למיזוג אוויר. לירז חזן מתכננת עבורכם הנמכות גבס כאלה במקצועיות הגבוהה ביותר, לתוצאות הטובות ביותר.

הנמכות בגבס למיזוג אוויר הן למעשה תכרות מונמכות, כאשר התקרה החדשה, המונמכת, בנויה מגבס מחוזק ואיכותי. תקרות מונמכות מגבס נועדות למגוון מטרות, כמו בידוד אקוסטי או תרמי, בניית תאורה מיוחדת, תוספת עיצוב ועוד. אולם אחד השימושים הנפוצים ביותר להנמכות גבס הן יישום של מערכות מיזוג אוויר בדירה. הנמכות גבס משמשות כהסתרה לתעלות המזגן השונות, במיוחד כאשר מדובר במזגן מרכזי. הנמכות גבס למיזוג אוויר יוצרות מראה אסתטי יותר של הדירה, ללא מערכות מיזוג אוויר בולטות, ללא תעלות מכוערות וכדומה.

לעתים, הנמכות בגבס למיזוג אוויר אף מועילות לפיזור נכון יותר של המיזוג בדירה, כך שניתן לקרר את הדירה בצורה יעילה יותר ולחסוך, אגב כך, בחשמל. על מנת לבצע הנמכות בגבס למיזוג אוויר יש להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום המיזוג והבנייה כאחד, על מנת לתכנן את ההנמכה בצורה יעילה, שתאפשר תקרה חזקה, הסתרה נוחה של המיזוג, מיזוג אוויר איכותי וגם מראה נאה של התקרה והדירה כולה. באמצעות הנמכות בגבס למיזוג אוויר, ניתן להעניק לדירה מראה נפלא.

עיצוב תאורה שקועה / נסתרת בגבס

כאשר מעצבים בית, ישנן הרבה טכנולוגיות שניתן לנצל על מנת ליצור עיצוב ייחודי של הבית, ולהעניק לו מראה יפה, יוקרתי ומעוצב. עיצוב תאורה בגבס שקועה / נסתרת בגבס היא אחת מן הדרכים האלה, אשר מעניקות לבית יופי ייחודי, יוקרתי ומעניין, שלא ניתן להגיע אליו בשום דרך אחרת. מעצבת בתים – לירז חזן מסייעת לכם לתכנן עיצוב תאורה שקועה / נסתרת בגבס בצורה המקצועית והיוקרתית ביותר.
במקביל לתכנון ולעיצוב של הדירה כולה. תכנית של תקרות וקירות גבס צריכה להיעשות באופן מקצועי, על מנת שניתן יהיה לבנות ולעצב בגבס בצורה איכותית וטובה. תאורה שקועה היא תאורה שמובנית בתוך תקרת הגבס, ולא בולטת ממנה. כאשר בונים תקרות גבס קל ליצור תאורה שקועה אשר מוסיפה יופי ועיצוב לבית. תאורה נסתרת היא תאורה שמוסתרת באופן חלקי על ידי תקרת גבס או קיר גבס, באמצעות נישות וכדומה, כך שנוצרת תאורה נאה במיוחד, והנורה עצמה אשר מפיצה את האור – נסתרת ואינה נראית לעין, כך שנוספת אסתטיקה מיוחדת לבית. עיצוב תאורה  בגבס דורש הן ידע מקצועי מתכנון התאורה ובמיקום נכון שלה כך שהיא תפיק אור איכותי לבית, והן יכולת יצירתית על מנת להפוך את התאורה לחלק בלתי נפרד מהיוקרה ומהעיצוב של הבית כולו.

לירז חזן מומחית עבודות גבס

לירז חזן מעצבת פנים, מבצעת עבורכם תכנון יסודי ומקיף של כל הבית, על פי הצרכים האישיים שלכם. עם תכנון מדויק, מחבילת גבס ותאורה, שבה תוכלו לתכנן היטב הנמכות תקרה בגבס, ולשלב בתוכן בדיוק מה שאתם צריכים – תאורה, מיזוג אוויר, בידוד וכן הלאה. עד לתקרות גבס מעוצבות, יפהפיות ופרקטיות תוך ליווי לאורך כל התהליך מבחירת החומרים באולמות התצוגה ועד לתוצאה המושלמת עבורכם.

רוצים לבצע הנמכות בגבס למיזוג אוויר? הנמכות תקרה בגבס? לעצב את הבית שלכם עם עיצובים בגבס? רוצים לעצב את הבית שלכם עם תאורה שקועה או נסתרת בגבס?
בואו ליהנות מתכנון ומפרט מדויק עם שירות מקצועי ואיכותי של לירז חזן.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו  077-2308775

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם