מעצבת בתים מקצועית תוכל להקל במידה רבה על שלבי העיצוב בעזרת תכנון בית פרטי לפני הכל, ולהפוך את המבנה החדש למקום שעליו חלמתם.

בנייה של בית פרטי היא הליך שאמור לרגש ולשמח כל זוג צעיר או משפחה, אך בפועל יכולים להיווצר קשיים בירוקרטיים ועיכובים רבים אחרים, העלולים להעיב על השמחה. מעצבת פנים מקצועית ובעלת ניסיון, תדע כיצד לעזור לכם להימנע מחלק ניכר של המכשולים ואיך להתגבר על האחרים.

אילו קשיים צפויים בתכנון בתים פרטיים?

הסיפור יכול להיות שונה מבית לבית, אך לרוב מדובר באישור תכניות בנייה, קבלת היתרי בנייה, תכנית חשמל ואינסטלציה, עיכובים או העלמות של בעלי מקצוע וכן הלאה. במקרים אלו הכנת תכנית מסודרת על ידי המעצבת, יכול למנוע חלק גדול מהבעיות ובמקרים בהם נתקלים במכשול, המעצבת תזכיר לכם מהו היעד הסופי ואיך להתאזר בסבלנות עד שתגיעו אליו. זהו תפקיד חשוב של כל מעצבת פנים, אך זהו אינו התפקיד היחיד וגם לא העיקרי. למעשה, אם נרצה למצוא הגדרה למקום אותו תמלא מעצבת הפנים שתבחרו, זה לגרום לכם להרגיש בבית במקום החדש שאתם בונים.

לתכנון בית פרטי יש מספר מטרות:

המטרה הראשונה והעיקרית– לבנות מתחם שיענה לצרכי המשפחה ויהווה עבורם מקום אהוב ומוגן.
המטרה השנייה– לבצע חלוקה של החלל תוך כדי ניצול מקסימלי של השטח הנתון.
המטרה השלישית– ליצור בית מתוכנן ומעוצב שייצור אווירה ביתית נעימה ורגועה, בהתאם לסגנון העיצוב האהוב על בני המשפחה.

מדובר בתחום המצריך ידע מקצועי רב שאינו מסתכם בהיכרות עם הכללים היבשים, אלא כולל גם התנהלות מול הגורמים השונים וחיבור בין כל התחומים המשיקים כדי להגיע לתוצאה הרצויה. זו הסיבה שאתם צריכים לצדכם מעצבת בתים בעלת וותק וידע רב בתכנון בית פרטי.

ההשכלה, הניסיון והידע שהצטבר במהלך העבודה במשך שנים רבות מול לקוחות שונים, הם אלו שהופכים את לירז חזן למעצבת פנים מוכשרת היודעת כיצד להתמודד עם המכשולים השונים ולהעניק ליווי אישי לכל לקוח ולקוח, בדרך לעיצוב הבית הפרטי והמיוחד שלו.

כדי לגרום לכם להרגיש נוח בבית החדש, המעצבת בונה תהליך המחולק לשני שלבים עיקריים. השלב הראשון הוא תכנון חלוקת החלל הפנימי ומיקום החדרים השונים, כמו המטבח, חדר המגורים, חדרי השינה וחדרי הרחצה ולצד אלו גם תכנון הכניסה לבית ומיקום החצר. בשלב זה מוקדשת מחשבה רבה גם לנקודות החשמל, האינסטלציה והתאורה שיידרשו בבית.

השלב השני הוא עיצוב חזות הבית כלפי פנים וכלפי חוץ. בשלב זה בוחרים את הריצוף, המטבח, הגוונים שישלטו בבית, ושאר נקודות חשובות שמשפיעות על המראה שיתקבל. חשוב במיוחד לא להסתפק בידע המקצועי אלא גם להיות קשובים ללקוח ולהבין מהו הסגנון העיצובי האהוב עליו, על מה הוא מתעקש והיכן הוא פתוח להצעות וחידושים. כמו כן, רק מעצבת בתים מוכשרת ויצירתית תוכל לראות בעיני רוחה עוד בשלבים הראשונים, כיצד תיראה התוצאה המוגמרת ולפי זה תתכנן בהתאם את מיקומו של כל פריט ופריט וחלוקת המרחב עוד לפני שיגיע שלב העיצוב. במקרים רבים, היא תוכל להמחיש זאת גם עבור הלקוח באמצעות הדמיות ממוחשבות.

שילוב של תכנונים מראש לגביי הצבת הפריטים בחלל יחד עם עיצוב פנים של מגוון חדרים כמו: עיצוב פנים חדרי שינה, עיצוב חדרי רחצה, עיצוב פנים מטבחים- יעניק את התוצאה הכי טובה לביתכם.

לתכנון בתים פרטיים מעוצבים וקבלת פרטים על חבילות העיצוב השונות, אתם מוזמנים לתאם פגישת הכרות עם לירז חזן ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות.

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם