בית בקרית אונו


						

לאחר עשרות פרויקטים מוצלחים יש לי את הנוסחה עבור עיצוב חדרי רחצה מפנקים, כאלו שלא תרצו לצאת מהם.

חדר הרחצה בבית הוא החדר המפנק והאיכותי ביותר. בחדר רחצה כולם אוהבים להתפנק במקלחות ואמבטיות ארוכות ואיכותיות, בתום יום מתיש ותובעני. לכן, חדר הרחצה בבית חייב להתאים בעיצובו ובמראהו לחדר מפנק ומיוחד. רבים בוחרים להשקיע באופן מהותי בתכנון עיצוב חדרי הרחצה, בכדי שהם יוכלו להרגיש בו את כל ההנאה והאיכות שניתן לחוש בעת שהייה בו.

מה כולל עיצוב חדרי רחצה?

עיצוב חדר רחצה כולל מספר אלמנטים- בחירת הריצוף האידאלי, תכנון נכון של הצבת כיור וחדר האמבטיה. כמו כן, יש לבחור את הריהוט אשר הייתם מעוניינים שיוצב בחדר האמבטיה. לאחר בחירת הריהוט וסגנון עיצוב חדר אמבטיה, יש להיעזר במעצב פנים מקצועי ואיכותי, בכדי שהוא יסייע לכם לסגנן ולעצב את חדר האמבטיה באופן הפונקציונלי, האיכותי והייחודי ביותר. כמו כן,  יש לבחור לחדר הרחצה את הצבעים אשר יעניקו לו את המראה והאווירה אשר אתם מעוניינים שתהיה בחדר הרחצה שלכם. חדר רחצה מהווה את הפינה הקטנה, הנעימה והמפנקת שבכל בבית ובית ולכן, כאשר מדובר על עיצוב חדרי רחצה, יש לבחור את הטובים ביותר בתחום, בכדי שתוכלו יחד איתם לממש את חלומכם ולזכות בסופו של התהליך בחדר רחצה מפנק ומושלם. אם אתם עומדים בפני שינוי ושיפוץ חדר הרחצה, הכירו את מעצבת הפנים הטובה ביותר לשם עיצוב חדרי אמבטיה.

לירז חזן מומחית עיצוב חדרי רחצה

לירז חזן מעצבת פנים יסודית ומקצועית, תסייע לכם בעיצובים מיוחדים לחדרים בעלי באופן ייחודי ופונקציונלי, תוך מתן דגש על חיסכון זמן וכסף בתהליך כולו. תוכלו לבחור חבילות משתלמות בכל הנוגע לתחום השיפוץ, הבנייה והעיצוב כגון: עיצוב סלון, עיצוב בתים, חבילת נגרות, חבילת ריצוף וחבילת תאורה וגבס – כל החבילות הללו מכילות את כל העבודות הכרוכות בתחום הנוגעות לשיפוץ כל חדר וחדר בביתכם, במחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר. אצל לירז תקבלו עבודה איכותית ועיצובים ייחודיים.

כל הנושא של עיצוב הבית זוכה היום לתשומת לב רבה ולהקפדה יתרה. חדר הרחצה שהיה לפני שנים בסך הכול חדר פונקציונלי לחלוטין אשר כל מטרתו היה מקום רחצה, הפך לחדר מעוצב ומודרני, חדר שמשקיעים בו בלי סוף על מנת שהוא יהיה מפנק, נעים ונוח. כאשר אנחנו מדברים על עיצוב חדרי רחצה עולה השאלה. במה לבחור, מקלחון או אמבטיה?

עיצוב חדרי אמבטיה של היום זה כבר לא סתם עיצוב מבחינת סידור החדר באופן כזה על מנת שהוא יכיל את כל האלמנטים שאנחנו רוצים שיהיו בו. בחדר האמבטיה יש לנו כמה וכמה פריטים חשובים ואנחנו צריכים שאלו ישתלבו אלו עם אלו וכיום הדגש הוא על המראה הנוח והנעים לעין עם הרבה שימת לב לכל העיצוב שייווצר לנו בעקבות זה.

מקלחון או אמבטיה?

אז אם היינו שואלים את השאלה לפני עשר שנים, התשובה הברורה הייתה אמבטיה. איך אפשר לו לבית ללא אמבטיה… אך השנים עשו את שלהם וכיום אנחנו מודעים לכך שהמקלחון הפך להיות הרבה יותר פופולארי ברוב רובם של חדרי האמבטיה הישראלים וזאת מכמה וכמה סיבות.

 • מקלחון תופס הרבה פחות מקום – ברור כי אם אנחנו רוצים לנצל היטב את המקום שיש לנו בחדר האמבטיה, הרי שהמקלחון יתפוס הרבה פחות מקום.
   
 • מקלחון הרבה יותר בטוח – מבחינה בטיחותי המקלחון הוא מוצר הרבה יותר בטוח בייחוד כאשר מדובר באנשים מבוגרים או מוגבלים אשר עלולים להחליק בעת הכניסה אל תוך האמבטיה או ביציאה ממנו. (וכולנו יודעים שהיו גם היו מקרים מעולם).
   
 • מקלחון יותר קל לניקוי – גם מהבחינה הפרקטית, המקלחון הוא הרבה יותר נוח והוא קל לניקוי.
   

עיצוב חדרי רחצה מוצלח לוקח בחשבון

 • מראה – חדר הרחצה יהיה מעוצב ונאה. לשם יצירת עיצוב מוצלח ייבחרו אלמנטים מרשימים שמתאימים זה לזה ויוצרים יחד מראה נאה על פי טעמם של בעלי הבית.
   
 • פרקטיקה – כל חדר בבית צריך להיות פרקטי ונוח לשימוש על מנת לאפשר שימוש מוצלח. עיצוב חדרי רחצה נוחים מאפשר ביצוע של מכלול הפעולות בנוחות מקסימלית וללא צורך לטרוח רבות עבור ביצוע כל משימה. כמו כן חדר רחצה פרקטי יאפשר שמירה על ניקיון ואחזקת החדר ללא טרחה רבה ובלי מאמצים מיותרים.
   
 • פינוק – עיצוב חדרי רחצה צריך לקחת בחשבון את עניין הפינוק ואת החוויה שכל מי שנכנס להתרחץ נהנה מרחצה נעימה ונוחה.

אז הבנו כי העיצוב העכשווי של חדרי האמבטיה, מצביע על המקלחון. הוא יהפוך את חדר האמבטיה לנעים אסתטי ונוח במיוחד.

 אם גם אתם רוצים עיצוב חדרי רחצה חלומי התקשרו עוד היום וקבעו פגישה ללא התחייבות 077-2308775
לירז חזן – עיצוב פנים.

מעוניינים בעיצוב בתים פרטיים? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

Scroll to Top
אני כאן לכל שאלה