אודות

לירז חזן הינה אדריכלית ומעצבת פנים במרכז בעלת ניסיון של שנים רבות בכל הקשור לתכנון, ליווי, עיצוב פנים ואדריכלות של דירות יוקרה, בתים פרטיים. דירות קבלן על הנייר ובתי עסק.

בעת פרויקט אדריכלות ועיצוב פנים, המטרה העומדת לנגד עיניי היא הפקת המקסימום מהחלל הקיים, תשומת לב מלאה תוך כדי התעמקות בפרטים הקטנים ביותר, כמו הבנת הצרכים המשפחתיים והחברתיים של הלקוח וכל זאת תוך כדי עמידה בתקציב המוגדר מראש. מחקרים רבים מראים קשר הדוק בין עיצוב פנים הרמוני לאווירה השוררת בביתכם.

 

לבחור מבין מעצבי פנים במרכז

לשם כך, עליכם להשתמש בשרותיה של מעצבת פנים שהיא גם אדריכלית, אשר שרותיה יאפשרו ליצור סביבת מגורים אופטימלית בהתאמה אישית לצרכים ולרצונות שלכם. אדריכלות ועיצוב פנים מתבצעים בעת שיפוץ דירה או בניית בית חדש, היתרון הגדול ביותר של מעצבת פנים ואדריכלית הוא יכולת הבנת הצרכים הכוללים שלכם, הטעם שלכם, היכולות הכלכליות שלכם והניסיון של המעצבת מול גורמים נוספים המשפיעים על עיצוב פנים ואדריכלות. אדריכלות ועיצוב פנים במרכז דורשים ממעצבת הפנים לתכנן את המבנה בהתאם לצרכיי הלקוח בניצול המקסימלי של החלל המיועד והלקוח יקבל המחשה בתלת מימד בכדי להבין את התכנון של בית חלומותיו ולהיות שלם עם כל ההחלטות.

לאחר שלב התכנון וחלוקת החלל, תחל האדריכלית את מלאכת הרכבת הדירה, שכבה אחר שכבה: בחירת הריצוף, צבע הקירות או הטפטים, חלונות ווילונות, חיפויי הקירות וכן הלאה… בסופה של הבנייה האדריכלית לובשת את כובע מעצבת הפנים ומתחילה במלאכת עיצוב וריהוט הבית.
בעיצוב פנים ואדריכלות יכולותיה של מעצבת פנים במרכז נמדדות ביצירת כימיה עם לקוחותיה למען הבנה מלאה של צרכי הלקוח ויצירת חופש פעילות במהלך עבודתה, מבחר מעצבי פנים במרכז גדול, אך לא כולם אדריכלים עם ניסיון במגוון פרויקטים.

 מעצבי פנים במרכז לעיצוב מטבח נקי ואלגנטי עם כסאות משתלבים סביב פינת אוכל ומטבח המשלב מקרר כיור ושיש

בשונה מתפקיד האדריכלית, ששם תפקידה הוא לקבל את עמדות לקוחותיה ולא ללחוץ יתר על המידה מאחר ולכל לקוח יש ראייה שונה לגמרי, רצונות שונים וחלומות שונים, אני נמצאת כאן לשירותכם כדי להגיע להבנה והסכמה לכל ההחלטות שאתם מעוניינים לקבל מהמבנה המיועד בשיתוף פעולה ביחד כצוות בכדי להבין ולהגשים את בית חלומותיכם – עיצוב פנים במרכז זה לירז חזן.

בעזרת אדריכלות ועיצוב פנים במרכז ניתן להפוך את הבית, החנות או המשרד שלכם לחללים מעוצבים ומעוררי השראה, אך גם שימושיים ובעלי נוחות מקסימלית גם יחד.

 אשמח לעמוד לשרותכם, לירז חזן מעצבת פנים במרכז.

ליווי מלא

ליווי איש

יחס אישי

פגישה ייעוץ בבית הלקוח

לירז חזן

לירז חזן - אדריכלית ומעצבת פנים, כאן לרשותכם.
חייג עכשיו!
waze